- 30%

30% попуст на столица масажер класик од Супер Орто

18900 ден.

13300 ден.

Преостанато време

Остануваат:

3
Катeгории:

Shopping Mall, Мебел, Столици

 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Столица масажер класик

 • Гаранција: 1 година

Опис

За најкомфорно опуштање со масажа која ќе ве ослободи од напнатоста и заморот во текот на работниот ден.
Анатомскиот и модерен дизајн на столицата со масажни ролери низ целиот грб и вратниот дел која Ви помага да се опуштите и да се релаксирате од напнатоста за време на работните обврски.

Седечкиот дел има масажа со вибрација. Висината и косината се прилагодуваат како и на секое канцеларисо столче. Плус има дополнителен дел кој се пушта за релаксација на нозете и перниче за зголемена удобност.
Вашите секојдневни обврски кои ве оптеретуваат претворите ги во моменти на релаксацијаи уживање.

Главни придобивки:

 • Благосостојба и подобрување на расположението
 • Релаксација и опуштање
 • Подобрување на циркулацијата
 • Зголемување на енергијата
 • Поголема продуктивност на работа
 • Подобрување на мускулатурата во долниот дел на грбот
 • Ослободување од главоболки и болки во кичмата

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.