9 ја следат оваа компанија


- 20%

STONE & WOOD Садови за готвење

1700 ден.

1360 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 309 0778

  online@rinelsa.com.mk

Опис

Покрај врвните техники за подготовка и свежите намирници,садовите за готвење се иклучително важни за квалитетен оброк.Спој на уникатен и модерен дизајн,современа технологија и најквалитетни материјали совршено се вклопуваат во секоја кујна и имаат огромен придонес во вкусот и квалитетот на храната.
Садовите се изработени од пресуван четирислоен алуминиум со завршна фаза камен.Рачките се изработни од бакелит отпорни на високи температури.Погодни се за употреба за сите видови на рингли и плотни како и за индукциски плочи.
Дебелина на дно 4мм
Дебелина на зид 2,5мм

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Lusso Home Boutique"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Ринелса како копмпанија со повеќе од 20 годишно искуство на пазарот посветено работи,создава квалитет и ги задоволува потребите на секое домаќинство. Наша примарна цел беше пазарот за широка потрошувачка каде пратејќи ги најновите трендови на нашите купувачи им ги направивме достапни најквалитетните и водечки европски брендови.

Инспирирани од Вас, со огромна амбиција и желба за на сите урбани купувачи, гурмани и познавачи со префинет вкус ви понудиме едно малку поинакво искуство, се роди ЛУССО, продавница која веќе 3 години се грижи за вашата кујна и дом. Како добри познавачи и големи љубители на стилски и луксузни парчиња за вас избравме водечки италијански и француски брендови кои се синоним за квалитет, дизајн и функционалност. Се водевме под идејата да бидеме оригинални и да понудиме производи кои се уникатни и различни од она што е веќе видено на пазарот, почнувајќи од најосновни алатки за подготовка на храна, атрактивни чинии и чаши и луксузни вински акцесоари се до уникатни и модерни декоративни украси. Посветеноста на нашиот тим и грижата за нашите потрошувачи,како и спремноста да во секое време се погрижат со своите идеи и совети за сите оние кои сакаат во својот дом добриот вкус, квалитет и модерен изглед да дојдат до израз, доведоа до стекнување на огромна доверба од страна на нашите купувачи и не сместија на самиот врв.

Lusso - Ново искуство во вашиот дом

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.