40% попуст на Straight Artefakt четка за исправување на коса + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на Straight Artefakt четка за исправување на коса + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

601 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 24

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Straight Artefakt четка за исправување на коса + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Новата керамичка четка за исправување Straight Artefakt со најнова технологија ја исправува вашата коса и дава совршен сјај. Може да се користи за сите видови на коса со било која должина. 

Лесно обликување на косата за само неколку минути!

Карактеристики на производот:

 • 3D керамичките запци
 • Температура: до 230 °C
 • Должина на кабел: 1.8 m
 • 220-240 V AC, 50/60 Hz, 50W
 • LCD екран за температура
 • Боја: црна
 • Се користи исклучиво на сува коса
 • Одлична за сите видови и должини на коси
 • Одлична за патување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ