96% попуст на online курс за изучување странски јазик по избор во времетраење од 12 месеци + 3 месеци гратис + сертификат од Lerni во вредност од 21 576 ден. (348 €) по цена од 930 ден. (15 €)

Цена

930 ден.

Вредност

21576 ден.

Попуст

96%

Заштеда

20646 ден.

Преостанато време

Купени: 25

Добивате

Оnline курс за изучување странски јазик по избор времетраење од 12 месеци + 3 месеци гратис (вкупно 15 месеци) + сертификат

Дел од јазиците кои се достапни на платформата:

 • Англиски (320 часови 450 активности, вкупно 4 нивоа, 22 часа на едно ниво)
 • Бизнис Англиски (240 часови 360 активности, вкупно 4 нивоа, 24 часа на едно ниво)
 • Германски (240 часови 360 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)
 • Шпански (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)
 • Италијански (240 часови 350 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)
 • Француски (320 часови 450 активности, вкупно 3 нивоа, 22 часа на едно ниво)

*Јазици на кои можете да го следите курсот: српски, словенечки, унгарски, хрватски, англиски, полски, германски, француски, шпански, италијански или чешки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 29.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот дозволува пристап на платформата во времетраење од 12 месеци од денот на активирање на курсот.
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на “Lerni”
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК и внесете го купон кодот за активација во полето “Enter a promo code”.

Опис

Дали сонувате да научите многу странски јазици и да зборувате како вистински генијалец? Дали сакате да го прошетате светот? Дали сакате да учите или работите во странство?

Доколку одговорот е да, тогаш сте на вистинското место. Сега со само еден код за активација вие ќе имате пристап до платформата за јазици на “Lerni” каде потоа можете да го учите било кој јазик достапен на истата. 

Предности:

 • Индивидуален распоред на учење
 • Учење од било кое место и во било кое време 24/7
 • Збогатете го вашиот вокабулар
 • Зпочнете да учите странски јазик од потребното ниво
 • Слушајте, зборувајте и пишувајте за полесно учење
 • Учете од професионалци
 • Платформата има систем за препознавање на говор
 • Собирајте поени и беџови
 • Константна мотивација и стимул во учењето на омилениот јазик
 • Приспособете го курсот на вашите потреби
 • Следете ја статистиката и вашиот прогрес
 • Добијте сертификат за успешно научен странски јазик

Што се може да се најде на Lerni:

 • Грамкатика
 • Дијалог
 • Диктати
 • Вокабулар
 • Филмови
 • Фото часови
 • Едукативни игри
 • Вежби
 • Забава
 • Елаборативен речник

За повеќе информации кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.