50% попуст на месечна членарина за курс по германски јазик за возрасни за степени А1/1 и А1/2 во Старз Скул во вредност од 1800 ден. по цена од 900 ден.

Цена

900 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

900 ден.

Купени: 1

Добивате

Месечна членарина за курс по германски јазик за возрасни за степени А1/1 и А1/2

 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет: 2 пати неделно по 90 мин.
 • Дополнително бесплатно тестирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.08.2019 до 02.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За да се оформи групата потребни се минимум тројца ученици
 • Пред да го купите купонот јавете се во училиштето за да се информирате за слободни места
 • Термините се во договор со групата и стартуваат од 19.08.2019 и 02.09.2019
 • По договор со групата има можност за работа 3 пати неделно

Опис

Училиштето за странски јазици Старз нуди курсеви за деца и млади, индивидуални часови и интензивни курсеви за возрасни, преводи, подготовка за полагање на меѓународни испити FCE, CAE, IELTS, TOEFL, APTIS, подготовка за сите сертификати за познавање на германски јазик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.