Тим билдинг кампања #ЗајакниГоТимот во Стрелиште Камник [адреналин, концентрација, конкуренција]! 40% стрелање со пиштол во вредност од 480 ден. по цена од 290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Тим билдинг кампања #ЗајакниГоТимот во Стрелиште Камник [адреналин, концентрација, конкуренција]! 40% стрелање со пиштол во вредност од 480 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

480 ден.

Попуст

40%

Заштеда

190 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 154 | Остануваат : 2

Добивате

Тимска активност> Стрелање со пиштол

Вкучено:

 • Обука за пукање со пиштол
 • Пиштол и x10 муниција со калибар 9мм
 • Мета

Времетраење: 1 час
Број на членови: минимум 5
Стимулира: концентрација, конкуренција и адреналин


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.08.2018 до 31.10.2018
 • Задолжителна е претходна резервација на тел. 02/2523 523 локал 218.
 • За лица под 18 год. задолжително е присуство на родител или старател
 • Купонот може да се искористи од Понеделник до Петок од 12:00 до 18:00ч.
 • По истекот на рокот купонот ја губи важноста и доколку не се искористи не може да се рефундира односно истиот се смета како искористен.

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на [email protected]
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на [email protected]
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ЗајакниГоТимот.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Доколку се мислевте која тимска активност да ја пробате со тимот, еве одлична можност да се пробате во стрелање со пиштол. Освен јакнење на тимот и тимскиот дух, ова е одлична можност да заборавите на стравот и да се внесете барем за момент "во филм" и да целите кон "срцето" на метата. И секако, можно е да ви се вроди чувство на поголема компетитивност и желба да бидете на прво место кое е тешко достижно од останатите членови. А доколку ова го примените во секојдневната работа, со сигурност ќе целите кон остварување на целта на вашите проекти и запазување на deadline-ите затоа што како во оваа тимска активност, така и во реалните задачи и работни обврски - прецизноста, запазувањето на тајмингот и остварување на целта се најбитните работи за успешен и среќен вработен и тим во целост.

Како функционира? 

Сите членови на тимот ќе добијат по 10 куршуми и мета, а секако претходно ќе добиете обука од стручните овластени лица на Камник. По завршувањето, сите ќе ја добиете метата и ќе може да споредите кој бил најдобриот стрелец од групата. Ако сте поголема група и повеќе стрелци може поените да ги собирате и по тимови за да одлучите кој тим е победничкиот. Ако шефот стимлура конкуренција и е расположен за награда, можеби ќе добиете и некаков подарок како победници (ако сте победници нормално :). 

Стрелиште Камник 

Неверојатна шанса да стрелате со вистински пиштол!

Почувствувајте ја возбудата и адреналинот. Незаборавно искуство во "стрелиште Камник" на 40% попуст!

Најпрво ќе бидете обучени за ракувањето со оружјето, а потоа ќе имате можност да одберете мета по ваша желба: круг (кој може да го видите подолу на сликите) или силуета (која исто така е прикажана подолу). Ќе добиете муниција од 10 куршуми, ги ставате слушалките и наочарите, нишаните и потоа ви преостанува добро да се испукате и да ја покажете вашата прецизност на дело:)

За стреланата Миккеи Интернационал-Камник

„Стреланата Микеи Интернационал-Камник Ви нуди одлични услови и можност за тренинг и рекреативно стрелање со огнено оружје. На располагање се 5 пултови за стрелање, секој опремен со автоматизиран систем за движење на метите на далечина до 25 метри. Стрелање може да вршите со сопствено оружје, за кое мора да приложите дозвола за поседување или да изберете некој од  пиштолите и револверите кои ние Ви ги нудиме. Доколку за прв пат го посетувате нашето стрелиште, задолжителна е обука од страна на нашите стручни лица за безбедно и правилно ракување со огнено оружје. Во склоп на стреланата функционира и работилница за поправка, одржување и надградба за сите типови на оружје. „

Покрај искуството со пукање ова е одлична можност да го посетите прекрасниот комплекс и да си дозволите уживање во прекрасната природа. Во склоп на комплексот се наоѓа и прекрасниот ресторан Камник кој пружа топла атмосфера и каде навистина има што да се види, винарија, хотел и енотека. За повеќе информации и фотографии околу комплексот посетете ја официјалната веб страна: http://www.kamnik.com.mk/

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ