За зголемен адреналин и одлична забава! 50% попуст на еден час стрелање со воздушна пушка + вклучена обука во Стрелачки клуб Стрелец во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 247

 • Средно училиште Раде Јовчевски Корчагин

  Одведи ме таму

  077 600 262

Добивате

1 час стрелање со воздушна пушка + обука

 • 80 дијаболи
 • 6 мети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходна резервација
 • Купонот може да се користи од пон - пет од 18 - 22h
 • Клубот нема да работи од 1 до 18 јануари
 • Возраст за искористување – над 13 год.

Опис

Вистинска забава и зголемен адреналин на 50% попуст! Совршена можност да пробате и вие стрелање во мета при што ќе можете да ја тестирате вашата прецизност, смиреност и острина на окото.

Почувствувајте како реално изгледа професионалното спортско стрелаштво, пукајте со врвни професионалци и долгогодишни државни репрезентативци од Стрелачкиот клуб СТРЕЛЕЦ. Клубот успешно работи веќе 25 години и е член во Македонската Спортска Стрелачка Федерација Моментално е најуспешен клуб во Република Македонија кој брои повеќе од 40 активни членови. Стрелаштвото е спорт во кој со користење на различни типови пушки и пиштоли се гаѓа во подвижни и неподвижни мети.

Стрелиштата може да бидат на отворен простор и од затворен тип, а муницијата мора да биде изработена од олово. Стрелаштвото е универзален спорт со кој рамноправно се занимаваат двата пола, мажи и жени, деца и возрасни, лица со посебни потреби (инвалиди), при тоа развивајќи сигурност и доверба, ментален и физички баланс, почитување. Во професионална и рекреативна смисла има значење во подигање на психофизичките способности на повисоко ниво.

Со купувањето на овој купон добивате користење клубско оружје, мети, дијаболи и професионална помош од страна на инструктори кои се прваци во државата меѓу кои и претседателот на клубот Јордан Тасевски.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.