12 ја следат оваа компанија


Stress Management B complex (100 таблети)

808 ден.

Шифра:

FL0050

Опис

Б витамински комплекс Препарат кој содржи витамини од групата Б и витамин Ц. Дозирање: 1-3 таблети на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ: 1.3 мг Витамин Б1, 1.8 мг Витамин Б, 22 мг Витамин Б6 (пиридоксин), 2 мцг Витамин Б12, 15 мг Ниацин, 5 мг Пантонтенска киселина, 60 мг Витамин Ц, 100 мцг Фолна киселина, 100 мг Холин, 100 мг Инозитол, 30 мг Магнезиум Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.