40% попуст на ноќевање за едно лице во двокреветен, трокреветен или четворокреветен апартман во Вила Мариј Блаж, Радожда во вредност од 800 ден. по цена од 480 ден.

Цена

480 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

40%

Заштеда

320 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 19

 • Струга, Македонија

  Одведи ме таму

  070 752 706; 046 787 056

Добивате

Ноќевање за едно лице во сместување по избор:

 • Двокреветен апартман
 • Трокреветен апартман
 • Четворокреветен апартман

* За ноќевање во двокреветен апартман, потребно е да купите 2 купони односно да престојуваат 2 лица
* За ноќевање во трокреветен апартман, потребно е да купите 3 купони односно да престојуваат 3 лица
* За ноќевање во четворокреветен апартман, потребно е да купите 4 купони односно да престојуваат 4 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2019 до 24.11.2019
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето
 • Задолжителна е претходна резервација за слободни места на телефон во Вила Мариј Блаж
 • За ноќевање во двокреветен апартман, потребно е да купите 2 купони односно да престојуваат 2 лица
 • За ноќевање во трокреветен апартман, потребно е да купите 3 купони односно да престојуваат 3 лица
 • За ноќевање во четворокреветен апартман, потребно е да купите 4 купони односно да престојуваат 4 лица
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања
 • Превоз не е вклучен во понудата

Опис

Вила Мариј Блаж се наоѓа во Радожда на самиот брег на Охридското езеро.
Располага со 4 студија и три двокреветни соби. Секоја соба е со поглед на езерото. Опремени со ТВ и интернет, летна кујна и пространа тераса за седенки.
Пред вилата има сопствена плажа и паркинг. Во самата вила е и рибниот ресторан каде може да ги вкусите сите видови на рибни специјалитети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.