Хотел за студенти! До 15% попуст на соба по избор за студенти во Хотел Долче

Цена од

15700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

18500 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2800 ден.

Преостанато време

 • ул. Партизанска 48, Скопје

  Одведи ме таму

  023121560, 023121561, 071233474

  dolce.internacional@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Двокреветна соба за едно лице (еден месец) 18,500 ден. (298 еур)
15,700 ден. (253 еур)
Еднокреветна соба за едно лице (еден месец) 24,600 ден. (397 еур)
20,900 ден. (337 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2020 до 31.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација

Опис

Живејте достоинствено, бидете безбедни, сместете се во студентски хотел!
 
Драги студенти,
Ве известуваме дека со оглед на состојбата со светската здравствената криза, за претстојната академска 2020/2021 година, хотел Долче ги става на располагање своите капацитети за сместување на студентите за долгорочен и краток престој.
Хотелот се наоѓа во Дебар маало - срцето на градот, во непосредна близина на главната градска автобуска сообраќајница, Архитектонскиот, Машинскиот факултет и Боемска улица.
Покрај 20 целосно опремени апартмани, хотелот располага и со заеднички простории: кујна, сала за учење, фитнес центар, хемиско чистење и сопствен паркинг.
Водејќи се по препораките на Светската здравствена организација, воведени се највисоките стандарди со сите потребни мерки за заштита. Се грижиме и за сопственото и за здравјето на сите околу нас.  
За подетални информации, Ве молиме контактирајте нѐ на 071/233-474, 070/206-181
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.