Заборавете на болките засекогаш и уживајте! До 43% попуст на една или пакет од повеќе специјализирани масажи на Nuga Best или Jade Stone кревет или третман со Nuga Best појас за слабеење во Studio Bella Vita

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 28

Добивате

Опции на понудата:

Еден третман со Nuga Best душек (30 мин.) 150 ден. 99 ден.
Еден третман со Jade Stone кревет (30 мин.) 200 ден. 139 ден.
Комбиниран третман (Nuga Best кревет + Jade Stone кревет - 62 мин.) 350 ден. 199 ден.
Комбиниран третман (Nuga Best кревет + Nuga Best душек - 62 мин.) 300 ден. 199 ден.
Комбиниран третман (Jade Stone кревет + Nuga Best душек - 60 мин.) 300 ден. 199 ден.
Третман со појас за слабеење Nuga Best T9 + Nuga Best кревет 250 ден. 199 ден.
Еден третман со Nuga Best N5 кревет (32 мин.) 200 ден. 139 ден.
Пакет од 10 третмани по избор 1,700 ден. 1,200 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.03.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Nuga Best N5 Tourmanium Massage Bed

Овој кревет е мултифункционален термо масажер специјално дизајниран за третман на 'рбетот. По должината, 'рбетот има неколку важни меридијани, кои имаат  акупресурни точки кои се поврзани со сите органи во нашето тело. Овие акупресурни точки и сите нервни патишта во 'рбетот се стимулирани со креветот N5, во комбинација на најпознатите и најефективните принципи од топлинската терапија Мокса, акупресура, масажа, киропрактика, долгите инфрацрвени зраци и негативните јони во исто време.

Jade Stone Massage Bed Korean Master V3 Plus Thermal Acupressure

Креветот за масажа од камен од жад, користи инфрацрвена светлина која е генерирана од проектори на жад. Жадот делува како моќен генератор, користејќи ја светлината од сијалиците на проекторот за да генерира инфрацрвено лечење. Топлата масажа со инфрацрвени зраци и светлина, делува длабоко продирајќи со топлина во вашите мускули, тетиви и органите. Ја подобрува крвната и лимфната циркулација во тие области и го подобрува целокупното функционирање на телото.

Nuga Best NМ-2500 Tourmanium Mat

Душекот од турманиумска нанокерамика делува како топлинска и акупресурна терапија со долги инфрацрвени зраци и негативни јони. Со овој третман се подобрува протокот на енергија, циркулацијата на крвта, детоксикација на организмот, подобрување кај анксиозните состојби на организмот, подобрување на имунолошкиот систем, помага против астма, фибромијалгија, артритис, ревматоиден артритис, болки во зглобовите, мигрена, болки во грбот, остеоартритис.

Појас за слабеење Nuga Best T9

Појасот овозможува третман со нискофреквентна струја, помага за парцијално топење на масните наслаги, ја стимулира мускулатурата, ги намалува болките и ја подобрува функцијата на сите органи.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.