42% попуст на маникир по избор: гел на природни нокти или надградба на нокти со гел во Studio Cydonia

РАСПРОДАДЕНО

42% попуст на маникир по избор: гел на природни нокти или надградба на нокти со гел во Studio Cydonia

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Купени : 1

 • Ул. Никола Русински бр.3

 • 075 77 27 29

 • tamara.petrushev@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб: 09:00 - 21:00Нед: 09:00 - 17:00

Добивате

Маникир по избор:

 • Гел на природни нокти, цена: 600 ден. 350 ден.
 • Надградба на нокти со гел, цена: 800 ден. 490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на телефон 075 77 27 29
 • Понудата не важи за француски маникир
 • Декорациите се доплаќаат во договор со компанијата

Опис

Дозволете си комплетно пролетно разубавување во Studio Cydonia!

Studio Cydonia ви нуди:

 • Депилации (ладен восок, шеќерна, 3G восок)
 • Маникири од секаков тип (гел лак, гел, акрил, надградба со гел и акрил, декорација и корекција на нокти)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ