Релакс искуство во новоотворениот луксузен салон Мое студио Дадар! 51% попуст на шведска ароматерапи масажа во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Релакс искуство во новоотворениот луксузен салон Мое студио Дадар! 51% попуст на шведска ароматерапи масажа во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Купени : 30

 • Ул. Петар Поп Арсов 36A (Веднаш до католичка црква)

 • 02 3222 922

Добивате

Шведска ароматерапи масажа (времетраење: 1 час)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2017 до 10.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ