51% попуст на обликување на веѓи и депилација на надусници во Студио Дијана во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Купени: 5

 • ул. Видое Смилевски Бато бр.55 1/1 лок 7

  Одведи ме таму

  02 6146 426, 078 305 598

  StudioDijana@hotmail.com

Добивате

 • Обликување на веѓи
 • Депилација на надусници (со ладен восок за еднократна употреба)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони

Опис

Студио Дијана е салон за разубавување со професионален тим. Салонот работи со 2 професионални бренда Dikson и Inebrya.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.