За мазна и свилена кожа! До 60% попуст на депилација по избор: депилација на нозе или депилација на нозе и интима во салон за депилација ЕЦЕ

РАСПРОДАДЕНО

За мазна и свилена кожа! До 60% попуст на депилација по избор: депилација на нозе или депилација на нозе и интима во салон за депилација ЕЦЕ

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 34

 • Бул. јане Сандански бр. 78 Б1/1 галерија лок.6 (во ТЦ Бисер, над Тинекс)

 • 071 293 687

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 19:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Депилација по избор:

 • Депилација на цели нозе, цена: 500 ден. 199 ден.
 • Депилација на цели нозе и интима, цена: 650 ден. 299 ден.

*Депилацијата на нозе се врши со ладен восок
*Депилацијата на интима се врши со топол восок за една употреба од брендот Depileve


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.04.2018 до 08.06.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 071 293 687
 • Понудата важи само за жени

Опис

За мазна и свиленкаста кожа, повелете во новоотворениот салон за депилација „Еце“. Најдете време за себе!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ