До 63% попуст на маникир или педикир по избор: маникир со гел или гел лак, педикир со гел лак или руски педикир во Studio Felix

img

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Купени: 34

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 500 ден. 199 ден.
Маникир со гел 800 ден. 299 ден.
Педикир со гел лак 600 ден. 240 ден.
Руски педикир 700 ден. 490 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 30.11.2022 до 30.11.2022
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Студио Феликс нуди услуги:

  • Маникир
  • Педикир
  • Руски педикир (со дискови)
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.