Секогаш убави средени нокти! До 59% попуст на маникир со гел лак, медицински педикир со обичен или гел лак во Студио Ин Малова

РАСПРОДАДЕНО

Секогаш убави средени нокти! До 59% попуст на маникир со гел лак, медицински педикир со обичен или гел лак во Студио Ин Малова

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени : 5

 • Никола Парапунов 3А 017 Карпош 4

 • 070 906 142

 • studioinmalova@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Третман по избор:

 • Маникир со гел лак, цена: 800 ден. 369 ден.
 • Медицински педикир со обичен лак, цена: 500 ден. 250 ден.
 • Медицински педикир со гел лак, цена: 900 ден. 369 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2018 до 25.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се во професионални раце во Студио Ин Малова!
Козметичкото и фризерското студио располага со стручен и професионален кадар кој ќе се погрижи за вас и вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ