54% попуст на третман на коса со масна бања + маска и ампула за зацврстување на влакното + фенирање во Студио Ин Малова во вредност од 1500 ден. по цена од 690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

54% попуст на третман на коса со масна бања + маска и ампула за зацврстување на влакното + фенирање во Студио Ин Малова во вредност од 1500 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

 • Никола Парапунов 3А 017 Карпош 4

 • 070 906 142

 • studioinmalova@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Третман на коса со масна бања + маска и ампула за зацврстување на влакното + фенирање (времетраење: 30 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.09.2018 до 25.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третманот е наменет за сува, оштетена и хемсики третирана коса, а резултатите се видливи веднаш!

Препуштете се во професионални раце во „Студио Ин Малова“!
Козметичкото и фризерското студио располага со стручен и професионален кадар кој ќе се погрижи за вас и вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ