За мазна и свилена кожа! До 46% попуст на депилација на нозе и интима по избор: ладна депилација или топла со Italwax 3D восок во салон за убавина Студио Мисс

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

350 ден.

Попуст

46%

Заштеда

160 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 33

 • Ул. Венијамин Манџуковски 24-3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  2 460 026

  szarioska@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Топла депилација на нозе и интима со Italwax 3D восок 350 ден. 190 ден.
Ладна депилација на нозе и интима со восок за една употреба 450 ден. 290 ден.

Депилација на нозе и интима по избор:

 • Топла депилација со Italwax 3D восок, цена: 350 ден. 190 ден.
 • Ладна депилација со восок за една употреба, цена: 450 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Понудата важи само за жени.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Доколку сакате да се разубавите и релаксирате, посетете го салонот за убавина Мисс. Со правилна комбинација на врвна козметичка технологија и високо стручен тим, ќе излезете среќни, насмеани и полни со самодоверба. Најдете време за себе!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.