67% на специјален пакет за топење масни наслаги и затегнување на тело (5 стимулации, 5 антицелулитни масажи, 5 Body Wrapping,) во Студио Мисс во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 21

 • Ул. Венијамин Манџуковски 24-3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  2 460 026

  szarioska@gmail.com

Добивате

Пакет за топење на масни наслаги и затегнување на телото:

 • 5 електростимулации за топење на масни наслаги и затегнување (времетраење од 45мин.)
 • 5 антицелулитни масажи (времетраење од 20 мин.)
 • 5 Body Wrapping за губење на телесната тежина и детоксикација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Понудата важи само за жени.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина Мисс е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.