За сите идни мајки! 50% попуст на масажа за трудници за цело тело со етерични масла во Студио Оксалис во вредност од 1100 ден. по цена од 550 ден

Цена

550 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

50%

Заштеда

550 ден.

Купени: 10

 • Венијамин Мачуковски 28/3, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 647 821

  [email protected]

Добивате

Масажа за трудници за цело тело со етерични масла (времетраење: 60 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 31.01.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Масажата ја подобрува циркулацијата, функцијата на мускулите и телесниот тонус. Ослободува од ментален и физички умор, помага при третирање на предпородилна депресија, го намалува стресот, болките и отоците во нозете и го намалува ризикот од предвремено породување.

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.