53% попуст на надградба на свилени трепки во козметичко студио Рефреш во вредност од 2500 ден. по цена од 1170 ден.

РАСПРОДАДЕНО

53% попуст на надградба на свилени трепки во козметичко студио Рефреш во вредност од 2500 ден. по цена од 1170 ден.

Цена

1,170 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,500 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1,330 ден.

 • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 350 159

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 12:00 - 20:00 Саб-Нед: 10:00 - 18:00

Добивате

Надградба на свилени трепки


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.09.2018 до 30.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина „Рефреш“  е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ