55% попуст на релакс масажа на цело тело со кокосово масло во козметичко студио Рефреш во вредност од 1000 ден. по цена од 450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

55% попуст на релакс масажа на цело тело со кокосово масло во козметичко студио Рефреш во вредност од 1000 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

550 ден.

Купени : 4

 • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 350 159

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 12:00 - 20:00 Саб-Нед: 10:00 - 18:00

Добивате

Релакс масажа на цело тело со кокосово масло (времетраење 60 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2017 до 30.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Салон за убавина Рефреш е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале. Салонот нуди третмани за разубавување од секаков тип, третмани за слабеење, депилација, маникир, педикир и масажи.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ