За здрава и хидрирана кожа! 50% попуст на медицински третман на грб во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден. во Студио Ројал

Цена

750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени: 5

Добивате

Медицински третман на грб (времетраење: 1 час)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2022 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Третманот се спроведува во следните чекори:

 • Парење на грбот со вапонозер
 • Пилинг за отстранување на мртвите клетки 
 • Чистење и стискање на акни и црнки
 • Маска за смирување на кожата
 • Нежна масажа 

Се препорачува за сите што имаат проблем со акни и црнки на грбот и сакаат длабинско чистење на грбот.

Со третманот се добива смирување на кожата на грбот, чистење од мртви клетки, мека и мазна кожа.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.