50% попуст на пакет шминка и фризура во салон во Студио Ројал Скопје во вредност од 2000 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1000 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1000 ден.

Добивате

Шминка и фризура

Услови

  • Купонот може да се искористи од 08.10.2022 до 31.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • За трепки се доплаќа 200 ден. директно во салонот
  • Понудата е наменета за жени
  • За фризура клиентите е препорачано да го посетат салонот со измиена коса, ден пред терминот
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.