46% попуст на Vacum slim 48 или ориент фит третман во Студио Ројал во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

Цена од

650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

550 ден.

Добивате

Третман за слабеење по избор

Опции на понудата:

Vacum slim третман 1,200 ден. 650 ден.
Ориент фит третман 1,200 ден. 650 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.09.2022 до 31.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени
  • Едно лице може да купи максимум 5 купони
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вакум слим 48

Нова метода за професионални третмани за слабеење и елиминација на целулит која секогаш може брзо и лесно да се примени, особено во ситуации кога треба да се започне и забрза процесот на слабеење и подобрување на изгледот на кожата на телото.
*Видливо намалување на обемот, по првиот третман се губат од 5-10см
*Подобрување на изгледот и тонусот на кожата по серија третмани.
*Елиминација на вишокот на течности.
*Метаболичко дејство на активни супстанци на процес на липолиза (разложување масни наслаги).
*Со вакумот истовремено се постигнува сауна и пресо ефект (ефект на лимфна дренажа)

Ориент фит третман

Нудат резултати по само еден третман - НАМАЛУВАЊЕ 5 ДО 20 САНТИМЕТРИ ВО ОБЕМ СО САМО ЕДЕН ТРЕТМАН и се исклучително исплатливи.

Елиминирање на целулитот и масните наслаги како и целосна детоксикација на организмот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.