53% попуст на нијансирање со техника по избор + fibreplex третман за заштита и регенерација + фенирање со производи на Schwarzkopf professional во Studio Savage во вредност од 4000 ден. по цена од 1890 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

2110 ден.

Купени: 2

 • Nikola Rusinski 3, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02 6148 188

Добивате

Нијансирање со техника по избор + fibreplex третман за заштита и регенерација + фенирање, со производи на Schwarzkopf professional

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.04.2019 до 05.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Studio Savage веќе 19 години е тука за да се погрижи за Вашиот изглед. Професионалниот тим на Studio Savage е секогаш во тек со новите трендови во разубавувањето. Тие ќе се погрижат да си заминете задоволни и полни со самодоверба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.