61% попуст на гел на природни нокти во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 900 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

61% попуст на гел на природни нокти во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 900 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

61%

Заштеда

550 ден.

Купени : 4

 • Митрополит Теодосиј Гологанов 149-2/8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3085 808; 077 544 729

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 20:00Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Гел на природни нокти


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

За негуван изглед на вашите дланки и нокти, изберете гел на природни нокти на 54% попуст! Убавите и средени дланки се одлика на секоја негувана жена. Па така и убавите нокти привлекуваат туѓи погледи и откриваат колку внимание си посветуваме на себе си и на својот изглед.

Услуги кои ги нуди салонот:

 • шминка
 • стајлинг на коса
 • масажа
 • третман на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација на цело тело
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ