Ослободете се од болките во грбот! 50% попуст на медицинска масажа во Студио за убавина ХЕРА во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ослободете се од болките во грбот! 50% попуст на медицинска масажа во Студио за убавина ХЕРА во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 22

 • Мито Хаџивасилев Јасмин, Скопје, Македонија

 • 075 383 783

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Медицинска масажа на грб (времетраење: 30 мин.)

* Дополнителна масажа со Vibro масажер
* Масажата ја изведува дипломиран физиотерапевт Снеже Богатиновска


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2017 до 15.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација
 • Понудата важи за жени

Опис

Доколку сакате да изгледате негувано, привлечно и шармантно, дозволете професионалниот тим на Салон за убавина Хера да се потруди за вашиот совршен изглед! На секоја дама и е потребна нега и одржуван изглед.

Салон за убавина Хера располага со професионален обучен кадар кој ќе ви пружи врвна и професионална услуга во секој поглед на услугите кои ги нуди салонот. Се работи со висококвалитетна козметика. Ентериерот е атрактивно уреден и опремен со апаратура за квалитетно извршување на третманите. 

Освен класичните козметички третмани, салонот за убавина Хера ги нуди и следните услуги:

 • Депилација со 4G восок, за безболно отстранување на влакната
 • Професионална шминка на Nico Baggio
 • Маникир и педикир
 • Масажи
 • Антицелулитни третмани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ