Премиум уживање во убавините на Охрид (Март)! До 29% попуст на ноќевање со појадок + користење на финска сауна во SU Hotel, Охрид

img

Цена од

1240 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1736 ден.

Попуст

29%

Заштеда

496 ден.

Купени: 40

 • Ул. Кеј Македонија 91А, Охрид

  Одведи ме таму

  046 258 684

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање во двокреветна соба со поглед на езеро 

Опции на понудата:

1 BB ноќевање (за престој од едно или две ноќевања) 1,736 ден. (28 еур)
1,488 ден. (24 еур)
1 BB ноќевање (за престој од три или повеќе ноќевања) 1,736 ден. (28 еур)
1,240 ден. (20 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок во стандардна двокреветна соба со поглед на езеро
 • Финска сауна 
 • Туристичка такса
 • Стерилизација на соба 
 • Паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2023 до 01.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите купоните на емаил за да ја потврдите резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати: 

 • Деца до 4,99 год.- бесплатно сместување
 • Деца од 5-11,99 год.- 50% попуст од цената на купонот
 • Доплата за вечера - 420 ден. по лице

За компанијата

Нашиот хотел е лоциран на самиот кеј од Охридското Езеро, на оддалеченост од 500 метри од градскиот плоштад. Хотелот располага со сопствен паркинг.

Хотелот располага со 32 соби, од кои:

 • 12 стандардни соби
 • 6 супериор соби
 • 12 делукс смарт соби
 • 2 апартмани

Собите располагаат со модерен инвентар, луксузен мебел, сопствена бања, балкон, мини-бар, телевизор, телефон, безжичен интернет, фен, централно греење и ладење.Во склоп на хотелот имаме и бутик бар “Liquid boutique bar and kitchen” и елитен ресторан “Roof Top Restaurant” со најубавиот поглед  во градот и со капацитет од 50 лица. Исто така, на нашите гости како екстра услуги нудиме и кајаци и велосипеди
Покрај основната услуга ноќевање со доручек, исто така нудиме можност услуга за ноќевање на база полупансион и полн пансион.
Во овој момент ние сме единствениот хотел во Охрид и Македонија кој има потполно стерилизирани соби и јавни простории, со UV GUARD LAMP, со што се обезбедува поголема заштита на нашите гости и потрошувачи. Веруваме дека ова е вредна информација за сите наши клиенти и партнери.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.