60% попуст на судски преводи на англиски, српски, босански, хрватски и обратно од овластен судски преведувач Нермина Кочан во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 24

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

Една страна судски превод на англиски, српски, босански, хрватски и обратно

* Преводот го изработува овластен судски преведувач Проф. Нермина Кочан

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата за да закажете термин
 • Документите за превод заедно со купонот се доставуваат лично или преку e - mail 
 • Може да купите повеќе ваучери за да комбинирате повеќе страници за превод
 • За подетални информации и консултации околу слободни термини контактирајте го судскиот преведувач

Опис

Овластениот судски преведувач Нермина Кочан, со своето долгогодишно работно искуство ќе ви овозможи професионален, квалитетен и брз превод на вашите документи.
Судскиот превод се врши на секаков тип документи, дипломи, сведетелства, изјави, уверенија, решенија итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.