50% попуст на судски и обичен превод од македонски на англиски и обратно од овластен судски преведувач Виолета Кицовска во вредност од 350 ден. по цена од 175 ден.

Цена

175 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

50%

Заштеда

175 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Асном 14-1-21

  Одведи ме таму

  072 249 380

  kicovskavioleta@gmail.com

Добивате

Една страна судски и обичен превод од македонски на англиски и обратно од овластен судски преведувач

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Документите за превод заедно со купонот се доставуваат лично или преку e -mail 
 • Може да купите повеќе ваучери за да комбинирате повеќе страници за превод
 • За подетални информации и консултации околу слободни термини контактирајте го судскиот преведувач

Опис

Овластениот судски преведувач Виолета Кицовска, со своето 30 годишно работно искуство ќе ви овозможи професионален, квалитетен и брз превод на вашите документи. Судскиот превод се врши на секаков тип документи, дипломи, сведетелства, изјави, уверенија, решенија итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.