68% попуст на судски преводи на англиски, српски, босански, хрватски и обратно од овластен судски преведувач Нермина Кочан во вредност од 500 ден. по цена од 159 ден.

Цена

159 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

68%

Заштеда

341 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јордан Хаџи Константинов Џинов бр.20

  Одведи ме таму

  070 306 752

  beautifullprincess13@gmail.com

Добивате

Една страна судски превод на англиски, српски, босански, хрватски и обратно

* Преводот го изработува овластен судски преведувач Проф. Нермина Кочан

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2020 до 01.09.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата за да закажете термин
 • Документите за превод заедно со купонот се доставуваат лично или преку e - mail 
 • Може да купите повеќе ваучери за да комбинирате повеќе страници за превод
 • За подетални информации и консултации околу слободни термини контактирајте го судскиот преведувач

Опис

Овластениот судски преведувач Нермина Кочан, со своето долгогодишно работно искуство ќе ви овозможи професионален, квалитетен и брз превод на вашите документи.
Судскиот превод се врши на секаков тип документи, дипломи, сведетелства, изјави, уверенија, решенија итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.