Поминете летен одмор во Sunny Beach, Бугарија (Јуни - Септември)! Едно ноќевање на база All Inclusive во сместување по избор: студио или апартман за термин по избор во Sunny Beauty Palace Aparthotel

РАСПРОДАДЕНО

Поминете летен одмор во Sunny Beach, Бугарија (Јуни - Септември)! Едно ноќевање на база All Inclusive во сместување по избор: студио или апартман за термин по избор во Sunny Beauty Palace Aparthotel

Цена

1,891 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,108 ден.

Попуст

10%

Заштеда

217 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање на база All Inclusive во сместување по избор

Термин 15.06-19.07.2018 и 24.08-03.09.2018

 • Ноќевање во студио, цена: 2108 ден.(34 еур) 1891 ден.(30.5 еур)
 • Ноќевање во апартман, цена: 2294 ден.(37 еур) 2077 ден.(33.5 еур)

Термин 20.07-23.08.2018

 • Ноќевање во студио, цена: 2480 ден.(40 еур) 2232 ден.(36 еур)
 • Ноќевање во апартман, цена: 2790 ден.(45 еур) 2511 ден.(40.5 еур)

Доплати:

 • Туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.(1 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 03.09.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Сместувањето е во студио (2 возрасни),или апартман (2 + 2 или 3 возрасни) при максимална исполнетост на капацитетите
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за туристичка такса по лице од ден, 62 ден.(1 еур), се прави со купување на купон од соодветната опција во понудата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Патничкото осигурување е задолжително
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Sunny Beauty Palace Aparthotel е хотел на 6 спрата, кој се наоѓа во северозападниот дел на најпознатото бугарско морско одморалиште Сончев Брег, на половина километар од морето во тивок и уреден дел. Сончев Брег е еден од најпознатите бугарски древни градови. Хотелот располага со 42 апартмани (2 + 2/3 лица) и 20 големи студија (2 + 2 лица) - вкупно 62 сместувачки лапацитети. Ресторанот располага со 150 места и нуди шведска маса за време на сите броци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ