Релаксирајте се во Банско низ целата зима (17.01- 30.03.2020)! До 36% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во студио или апартман за денови по избор + користење на релакс центарот во Sunrise Park Hotel 4*

Цена од

1824 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2852 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1028 ден.

Преостанато време

 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 890 173; +359 749 84 009

  sunrisebansko@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера за денови по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во Студио (17.01 - 22.02.2020) 3,100 ден. (50 еур)
2,042 ден. (33 еур)
HB ноќевање во Студио (23.02 - 09.03.2020) 3,038 ден. (49 еур)
1,969 ден. (32 еур)
HB ноќевање во Студио (10.03 - 30.03.2020) 2,852 ден. (46 еур)
1,824 ден. (29 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (17.01 - 22.02.2020) 3,348 ден. (54 еур)
2,188 ден. (35 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (23.02 - 09.03.2020) 3,162 ден. (51 еур)
2,115 ден. (34 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (10.03 - 30.03.2020) 3,038 ден. (49 еур)
1,969 ден. (32 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера во студио или апартман
 • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-fi
 • Транспорт до ски лифтот според претходно одреден распоред
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

*Сместувачкиот капацитет може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 30.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • За престој на 2 лица сместувањето е во студио, за престој на 2 лице + деца, сместувањето е во апартман
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За дете под 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За прво дете од 6-11.99г. се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете 0-11.99 г. сместувањето е бесплатно
 • За дете над 12 г. се доплќа 70% од цената на купонот
 • Единечно сместување се доплаќа 80% од цената на апартманот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

 • Максимален капацитет на студиото е 3 лица
 • Максимален капацитет на еднокреветен апартман е максимум 4 лица
 • Максимален капацитет на двокреветен апартман е максимум 5 лица 
 • Максимален капацитет на мезонет е максимум 7 лица 

Лоциран е на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина. Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.