Супер функционална цедилка за храна! 43% попуст на цедилка за храна Chef Basket + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Супер функционална цедилка за храна! 43% попуст на цедилка за храна Chef Basket + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

43%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Цедилка за садови на две нивоа

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • х 1 цедилка за храна
 • Материјал: метал
 • Пречник: 23cm 
 • Должина на рачка: 15cm
 • Намена: пржење, готвење на пареа, поширање и сл.

Chef Basket цедилката за храна е задолжителен додаток за сечија кујна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ