16 ја следат оваа компанија


- 25%

Супер понуда на стоечки вентилатор Iskra SF-001B + 1 година гаранција + бесплатна достава од Крусел

1890 ден.

1399 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.


Карактеристики:
43 cm дијаметар на корпата
3 перки од 40 cm
40 W моќен мотор
Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
3 брзини, со индивидуални копчиња,
Подесувачка висина од 105 до 125 cm
1,6 m долг кабел
2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.