12 ја следат оваа компанија


Super Soya Lecithin (100 гел капсули)

773 ден.

Шифра:

PN0104

Опис

Додаток во исхраната Производот Super Soya Lecithin во својот состав содржи соја лецитин со јачина од 1200 мг... Дозирање: 1-2 гел капсули на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 1200 мг Соја лецитин Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.