0 ја следат оваа компанија


SUPERDRY гел за туширање и коса RE-ACTIVE, 250мл.

379 ден.

Опис

За спортско ориентирани лица, богат со мултиминерали и мирисни ноти, за виталност после тренинг или спорт. Упатство за употреба: ставете го гелот на влажно тело и кожа, исплакнете со вода.

Детали за испорака

Испорака

 • За нарачки под 1500 денари се плаќа достава 150 денари
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 226 926
 • Види ја продавницата на "СЛАДОК БУТИК" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "СЛАДОК БУТИК"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Високо квалитетни брендови на корејска, американска и англиска козметика за нега на лице, тело и коса

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.