Супермаркет Minnie

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3 +
 • Пакувањето содржи:
 • Minnie супермаркет
 • Minnie фигура
 • Количка за пазарење
 • Над 15 различни додатоци
 • Транспортер и каса
 • Димензии на производот: Висина: 20 cm; Ширина: 27 cm; Длабочина: 12 cm

Повелете во супермаркетот Minnie, продавницата е отворена! Овој супермаркет е совршен за секој обожавател на Minnie. Ставете ги вашите намирници во количката и помогнете и на Minnie бидејќи таа им продава храна на нејзините најдобри пријатели. Чувството на вистински супермаркет е доловен со касата и лентата за пренесување.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.