97% попуст на онлајн курс: Supply Chain Management + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 630 ден. (365 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

22630 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21948 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Supply Chain Management

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 14
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Our most popular Supply Chain Management course is one of our best. Offering excellent value for money, we can promise you high-quality and comprehensive content created by our subject matter experts.

Organised into separate, digestible modules, the course is guaranteed to provide you with everything you need to know in order to accomplish your professional goals.

Do you want to learn the basics of supply chain management in manufacturing and service organisations? Do you want to learn about the key characteristics of traditional supply chain strategies and criteria for their selection? If your answer to either or both of these question is yes, then this is the course for you. Most organisations depend on complex supply chains. For excellent performance – or to remain functional and viable – every link in the supply chain should be strong and reliable. In order to guarantee this is so, logistics specialists and supply chain managers must master certain skills, including the effective, efficient and accurate movement of goods/materials.

This course is a comprehensive introduction to the exciting and dynamic world of supply chain management. In this course, you will develop the required skills, knowledge and confidence to manage material procurement, manufacturing processes, flow of goods/information and so much more besides. You will also learn how to build, optimize and manage complex supply chains and become a professional asset of limitless value.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.