Уживајте во убавините на Јадранот (Септември)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со појадок, ручек и вечера во термин по избор во Villa Sunce и ресторан Коноба Акустик, Сутоморе

Цена од

11078 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Obala Iva Novakovića, Sutomore, Montenegro

  Одведи ме таму

  +38269451627

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања со појадок, ручек и вечера во термин по избор:

Опции на понудата:

FB ноќевање (15.09-30.09.2023) 11,078 ден. (179 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 30.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон +38269451627 или e-mail [email protected]
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-mail до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Појадокот, ручекот и вечерата се во Ресторан Коноба Акустик
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 1.99 год. не е потребна доплата
 • За деца од 2 до 6.99 год. се доплаќа 50% од цената на купонот 
 • За деца над 7 години и трето возрасно лице потребно е да купите купон
 • Сите доплати се прават дирекно во вилата

Опис

Мени

 • Појадок: солено, слатко, пржени јајца, омлети, помфрит, каша, мусли, леб, чај, млеко
 • Ручек: Главно јадење (гулаш, грав, ќофтиња, мусака, мучкалица, боранија, грашок, полнети пиперки, ѓувеч, паприкаш) салата, леб
 • Вечера: супа, главно јадење (избор од месо или риба на скара) салата, леб

Вила Sunce се наоѓа на улица Његошева бр. 4, 350м од плажа. Покрај рецепцијата, објектот располага со 17 соби со 38 кревети. Собите се опремени со сосема нов, модерен мебел. Вила Сунце има прекрасен двор со градина и е опкружена со палми и цвеќиња. Дворот е уреден така што прави вистинска оаза на мир за секој гостин. Локацијата е во самиот центар на Сутоморе, така што сите важни дестинации во Сутоморе се во близина - плажа, пазар, пазари, ресторани...

Ресторан Коноба Акустик се наоѓа на шеталиштето, на околу стотина метри од морето и на околу 300 метри од вилата Sunce. Се одликуваме и со локална и со медитеранска кујна, карактеристичен етнички амбиент сместен во природна сенка. Секоја вечер атмосферата ја надополнуваат звуците на тамбураши.

За Сутоморе:

Сутоморе е едно од најпопуларните одморалишта во Црна Гора. Се наоѓа помеѓу градовите Бар и Петровац. Познат е по своите плажи. Главната плажа е долга околу 1,6 километри, со ситен песок, чиста вода и сите потребни содржини: лежалки, чадори, кафе барови и ресторани, скутери, катамарани, спортови на вода, можност за нуркање со опрема. Познато е дека песокот на оваа плажа има лековита моќ и е добар за луѓето кои боледуваат од ревматизам. Ова е причината зошто дури и венецијанските благородници дојдоа овде пред 3 века, за да се опорават од влажноста на Венеција. За љубителите на ноќните излегувања, Сутоморе може да се пофали со бројни барови и дискотеки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.