0 ја следат оваа компанија


Свеќник - Елка на дрвена основа

1200 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Свеќник стаклена елка на дрвена основа.

Боја и дизајн - различни

Димензии стаклен дел:

 • Висина:     13-16 cm
 • Ширина:    10-12 cm
 • Дебелина: 0.8-1.2 cm

Постоље: 6.5 cm / 10 cm/ 3 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи низ Скопје
 • Доплата од 130 денари за достава во други градови
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 279 552
 • Види ја продавницата на "ВИТРУМ" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Студио VITRUM е студио за дизајн и изработка на уметнички обликувано стакло - витражни панели за ентериери и екстериери во класична витажна техника и како фузирано стакло.

Дел од креативната активност на нашето студио е изработка на предмети од доменот на применетата уметност -  функционални но истовремено со високи дизајнерски карактеристики, за лична употреба за домот односно деловниот простор.

Студио VITRUM е добитник на две награди за дизајн на БИМАС, биеналето на македонската архитектура и дизајн, како и повеке плакети и признанија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.