Совршен подарок за секоја дама! До 43% попуст на свилена марама по избор + автентично пакување од Ателје Антонија

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

690 ден.

Попуст

43%

Заштеда

300 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 7

 • Јане Сандански бр. 70 лок. 15

  Одведи ме таму

  02 2451 800; 078 235 030

  antonijaristovska@yahoo.com

Добивате

Марама со димензии по избор + автентично кутивче за пакување

 • Димензии: 45 x 140 cm, цена: 690 ден. 390 ден.
 • Димензии: 70 x 140 cm, цена: 840 ден. 499 ден.

* Сите марами се од 100% италијанска свила

* Дезените може да ги погледнете во галеријата со фотографии. Дополнително има повеќе различни дезени од кои може да се одбере при подигнувањето во Ателје Антонија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2019 до 09.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Ателје Антонија
 • Изборот на дезен е на база Прв дојден, прв услужен во зависност од достапноста на дезените.

Опис

Марамата има моќ да го развесели секој изглед. Свилената марама го прави тоа со допир на елеганција. За вашите дневни комбинации или вечерни излегувања, таа е детаљ кој одговара со се. Разбијте ја едноставноста на вашиот изглед со дезенирана марама од најпрефинета италијанска свила.

Because everyone deserves a silken hug!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.