34% попуст на свилени трепки 1:1 од Студио ММ Миа Марија во вредност од 1200 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

410 ден.

Купени: 7

 • Видое Смилевски Бато 3, Skopje, North Macedonia (спро ТЦ Лиса)

  Одведи ме таму

  071 297 017

Добивате

Свилени трепки 1:1

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Новоотворен салон кој целосно ќе се погрижи за вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.