Викенд во Банско (29.03-31.03.2019)! 18% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Maria Antoaneta + користење на СПА + вклучен автобуски превоз со ТА Бисер Пром во вредност од 4590 ден. по цена од 3750 ден.

Вредност

4590 ден.

Попуст

18%

Заштеда

840 ден.

Купени: 2

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 2 ноќевања со појадок и вечера 
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, фитнес)
 • Бесплатно

  Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.03.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
  • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
  • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
  • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
  • Поаѓање на во 07:00 часот пред Дрводекор.
  • Враќање во 14:00 часот по локално време.
  • Доплати:
  • Деца од 0 – 3.99 год. плаќаат 1500 денари и користат седиште во автобус
  • Деца од 4 – 11.99 год. плаќаат 2600 денари со користење на седиште во автобус и дополнителен кревет во хотелот и исхрана
  • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
  • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
  • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
  Grouper & Mastercard акција на подароци!
  Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
  Дознај повеќе тука!

  Опис

  Хотелот Maria-Antoaneta Residence 4* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

  Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
  • RO: Ноќевање
  • BB: Ноќевање со појадок
  • HB: Ноќевање со појадок и вечера
  • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
  • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.