Викенд - релаксација во Банско (15-17.03.2019 или 22-24.03.2019)! 25% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Orphey 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз со ТА Бисер Пром во вредност од 4980 ден. по цена од 3750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

4980 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1230 ден.

Купени: 10

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за аранжман во Хотел Orphey во термин по избор

Опции на понудата:

2HB + СПА + превоз (15.03-17.03.2019) 4,980 ден. (80 еур.)
3,750 ден. (60 еур.)
2HB + СПА + превоз (22.03-24.03.2019) 4,980 ден. (80 еур.)
3,750 ден. (60 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • 2 ноќевања со појадок и вечера 
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, финска сауна, био сауна џакузи, парна бања, лакониум, релакс зона, фитнес)
 • Детско катче
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 24.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Може да се спојат било кои два последователни термини
 • Поаѓање на во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Деца од 0 – 3.99 год. плаќаат 1500 денари
 • Деца од 4 – 11.99 год. плаќаат 2600 денари со користење на седиште и дополнитрелен кревет во хотелот
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма:

 • Појадок: (08:00 - 10:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) на база шведска маса
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.