Посетете ја Црна Гора (04.05-05.05, 11.05-12.05 или 18.05-19.05.2019)! 35% попуст на дводневна тура во Острошки манастир + посета на Будва + посета на Подгорица со автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 2480 ден. по цена од 1600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2480 ден.

Попуст

35%

Заштеда

880 ден.
 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Дводневна тура во Црна Гора за едно лице за термин по избор

Опции на понудата:

Термин: 04.05-05.05.2019 2,480 ден. (40 еур.)
1,600 ден. (26 еур.)
Термин: 18.05-19.05.2019 2,480 ден. (40 еур.)
1,600 ден. (26 еур.)
Термин: 11.05-12.05.2019 2,480 ден. (40 еур.)
1,600 ден. (26 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • ноќевање во Острошки манастир 
 • посета на Будва
 • посета на Подгорица 
 • вклучен автобуски превоз
 • туристичка такса во манастирот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 19.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Тргнување нададениот термин во 01:00 часот пред Дрво декор
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Програма на патувањето:

Ден 1: Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Будва во утринските часови, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во манастирот.

Ден 2: Поаѓање од манастирот во утринските часови кон Подгорица и посета на трговскиот центар Delta Siti во Подгорица. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.