Зимска релаксација во Банско (27.01 - 01.03.2019)! До 31‘ попуст на пакет од 2 или 3 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Orphey 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз за термин по избор со ТА Бисер Пром

Цена од

3200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4650 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1450 ден.

Купени: 44

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет аранжман во хотел Orphey 4* за термин по избор

Опции на понудата:

2 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 27.01-29.01.2019) 4,750 ден. (77 еур)
3,350 ден. (54 еур)
3 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 29.01-01.02.2019) 5,850 ден. (94 еур)
4,450 ден. (72 еур)
2 HB ноќевања (термин: 01.02-03.02.2019) 5,350 ден. (86 еур)
3,950 ден. (64 еур)
2 HB ноќевања (термин: 08.02-10.02.2019) 5,350 ден. (86 еур)
3,950 ден. (64 еур)
2 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 10.02-12.02.2019) 4,750 ден. (77 еур)
3,350 ден. (54 еур)
3 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 12.02-15.02.2019) 5,850 ден. (94 еур)
4,500 ден. (73 еур)
2 HB ноќевања (термин: 15.02-17.02.2019) 5,350 ден. (86 еур)
3,950 ден. (64 еур)
2 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 17.02-19.02.2019) 4,650 ден. (75 еур)
3,250 ден. (52 еур)
3 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 19.02-22.02.2019) 5,450 ден. (88 еур)
4,400 ден. (71 еур)
2 HB ноќевања (термин: 22.02-24.02.2019) 5,250 ден. (85 еур)
3,850 ден. (62 еур)
2 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 24.02-26.02.2019) 4,650 ден. (75 еур)
3,200 ден. (52 еур)
3 HB + една вечер забава со жива музика (термин: 26.02-01.03.2019) 5,700 ден. (92 еур)
4,300 ден. (69 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 2/3 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* - Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Куманово - Крива Паланка - Банско и обратно
 • Kористење на СПА центар (базен, финска сауна, био сауна џакузи, парна бања, лакониум, релакс зона, фитнес)
 • Детско катче
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.01.2019 до 01.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Може да се спојат било кои два последователни термини
 • Поаѓање на одбраниот термин во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Деца од 0 – 4.99 год. плаќаат 1500 денари доколку користат седиште
 • Деца од 5 – 11.99 год. користат седиште и плаќаат 2600 денари за термините со 2 ноќевања
 • Деца од 5 – 11.99 год. користат седиште и плаќаат 3400 денари за термините со 3 ноќевања
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма:

 • Појадок: (08:00 - 10:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) на база шведска маса
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.