Ultra last Minute капење во Сахара Резорт, Сани Бич, Неа Потидеа или Калитеа (16.09 или 17.09.2017)! 23% попуст на еднодневно капење за две лица со вклучен превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1300 ден. по цена од 1000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ultra last Minute капење во Сахара Резорт, Сани Бич, Неа Потидеа или Калитеа (16.09 или 17.09.2017)! 23% попуст на еднодневно капење за две лица со вклучен превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1300 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1,000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

23%

Заштеда

300 ден.

Купени : 23

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Еднодневно капење за две лица на плажа по избор (Сахара Резорт, Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа) + превоз за термин по избор:

 • Термин 16.09.2017 - Сабота
 • Термин 17.09.2017 - Недела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.09.2017 до 17.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање на 16.09 и 17.09.2017 во 02:00 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 17:00 часот (по македонско време)
 • Пауза за Free Shop - 30 минути
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ